ره پی، خدمات امن و نوین پرداختهای خٌرد
  • چهارشنبه, ۵ مهر ۱۴۰۲
قوانین سایت و ثبت شکایات

قوانین و مقررات سایت

ضمن تشکر از انتخاب سامانه پرداخت ره پی، از آنجا که استفاده از این سایت به هر شکل به معنای قبول شرایط مندرج در بخش قوانین ره پی است، تقاضا می شود آن را به دقت مطالعه فرمایید. در این بخش قوانین عمومی سایت توضیح داده می شود. همچنین در صورتیکه تمایل به استفاده از خدمات درگاهی و داشبورد کنترل پرداخت ره پی دارید، خواهشمند است، حتمن لینک های زیر را مطالعه نمایید.

سیاست حفظ حریم خصوصی کاربران

شرکت رهیاب پیام گستران، پرداختیار را برای استفاده عموم هموطنان ساخته است. با استفاده از خدمات پرداخت ره پی شما عملا با سیاست های جمع آوری و استفاده از اطلاعات توافق کرده اید. اطلاعات شخصی که ما جمع آوری می کنیم برای ارائه و بهبود خدمات و امنیت سامانه استفاده می شود. این اطلاعات با هیچکس به جز آنچه که در این گفتار بیان شده است به اشتراک گذارده نمی شود. با این حال در صورت تخطی پذیرندگان با آنچه در فرم های بالا، که به دقت و با جزییات فنی و عملیاتی و بانکی، عنوان شده است، مشاهده گردد، ممکن است اطلاعات شخصی فرد، به نهادهای بالادستی قضایی و بانکی، ارایه شود. اگر شما به میل خودتان این اطلاعات را به شخصی یا ارگانی منتقل کردید، مسؤولیت این انتقال جهت هرگونه استفاده‌ای به عهده شما خواهد بود.

اطلاعات شخصی افراد، دو دسته ی مجزا است. اطلاعات افرادی که از سایت و زیرساختهای آن استفاده می کنند، مشتمل بر اطلاعات هویتی و تراکنشی است. در خصوص کاربرانی که فقط صفحات را مرور می کنند، این اطلاعات شامل نشانی IP و برخی پیش فرض های برنامه نویسی و توسعه در قالب فایل های کوکی خواهد بود. لازم به ذکر است که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که فرد، اطلاعات دسترسی به پنل ره پی خود را به فردی دیگر واگذار کرد، مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی با خود کاربر/پذیرنده خواهد بود و کاربر/پذیرنده حق هر گونه ادعا علیه ره پی یا رهیاب پیام گستران را از خود سلب می‌کند.

ره پی هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و با پیاده سازی چندین لایه امنیتی در سطوح مختلف زیرساخت، شبکه و نرم افزار، سعی دارد بهترین حفاظت را از داده های کاربران و مشتریانش به عمل بیاورد. همچنین اطلاعات با اشخاص و نهادهای دیگر مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد مبادله نمی گردد. ره پی برای تجربه بهتر کاربری و یکپارچگی سطح خدمات، هنگام استفاده از سرویس هایش، بسته به پلتفرم، اطلاعات دیگری را نیز جمع آوری می کند. برای مثال در صورت استفاده از اپلیکیشن موبایلی ره پی، ممکن است دسترسی های اجرایی دیگری متناسب با نوع کارکرد درخواستی و سیستم عامل گوشی شما نیز اخذ گردد.

امنیت

اعتماد شما به این سامانه، برای ما ارزشمند است و ما در تلاشیم تا از بهترین و کارآمد ترین سخت افزار و نرم افزار برای حفاظت از اولا داده های شما و ثانیا کارکردهای و خدمات پرداختی مورد نیاز شما و ثالثا سند سطح توافق خدمات خودمان، بهره ببریم. با علم به این موارد، و با درنظر گرفتن اینکه هیچ روش تعاملی غیربسته و باز، ۱۰۰٪ امن و قابل اعتماد نیست، خواهشمند است در حفاظت از دارایی های فوق، ره پی و مکانیزم های انسانی و احتمالا ماشینی ره پی را در نیل به امنیت حداکثری در این بستر، همراهی نمایید.

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، ره پی هیچ گونه مسئولیتی ندارد. ره پی خود را ملزم به رعایت حداکثری قوانین توافق شده می داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی با ما در میان بگذارید.

انتقاد و شکایت

برای ارسال پیشنهاد، انتقاد و یا شکایت از افراد و یا خدمات مرتبط، لازم است مستقیما با شماره ٤١٢٦٧٠٠٠ تماس حاصل فرمایید. خواهشمند است در خصوص موارد و سوالات مرتبط با قراردادها با بخش امورقراردادها و در خصوص، انتقاد و یا شکایت با بخش پشتیبانی تماس بگیرید. همچنین برای ثبت تیکت و درخواست مشاوره نیز می توانید از اینجا استفاده نمایید.

حق مالکیت مادی و معنوی

کلیه محتوای سایت صرفاً متعلق به شرکت رهیاب پیام گستران و نشان و نام تجاری ره پی بوده و هرگونه کپی برداری و استفاده شخصی یا تجاری از آن بدون کسب مجوز مکتوب غیر مجاز و پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

ارتباطات الکترونیکی و پستی

تمامی ارتباطات در ره پی از طریق تماس تلفنی از و یا به مرکز تماس/پشتیبانی ره پی صورت می پذیرد. هیچ اطلاعاتی منجمله کسب و کاری و هویتی، در قالب پیامک و یا ایمیل برای شما ارسال نمی شود و از شما نیز دریافت نمی گردد. به عبارتی تنها کانال رسمی ره پی برای مشکلات و امور قراردادهای پذیرندگان، از طریق پست و یا تماس مستقیم تلفنی و از سرشماره ٤١٢٦٧٠٠٠ با پیش شماره تهران در کشور صورت می پذیرد. همچنین برای احراز هویت تک مرحله ای، پیامک ها مستقیما به شماره تماس شما و از سرشماره ی خدماتی ۵۰۰۰۹۰ ارسال می گردد. همچنین تنها، برخی از اعلانات و بدون اطلاعات هویتی شما، ممکن است به ایمیل شما و یا موبایل شما ارسال و هل داده شوند.